Mobile Tasarım

mobil programlama, mobil uygulama geliştirme, android uygulama, ios uygulama

Akıllı telefonlar ve tabletler ile gelişen teknolojiye ayak uydurmak, her işletmenin olmazsa olmaz sorumluluğudur. Mobil Uygulama, kullanım oranlarında internet kullanımının yüzde 65′ini oluşturan mobil cihazlar için önemli bir araçtır.

Mobil uygulama ile neler yapılabilirsiniz ?

  Mobil uygulama sayesinde şirket tanıtımlarını ve satış yeteneklerini arttıracak yazılımlar geliştirebilir, böylece müşterileriniz ile ilişkilerinizi daha da sağlamlaştırıp her iki taraf için de daha karlı hale getirebilirsiniz.
 Mobil dergi ve haber uygulamaları geliştirebilirsiniz.
  Mevcut ERP, CRM, MRP uygulamalarınız ile uyumlu çalışabilecek uzaktan ölçüm monitör ve kontrol uygulamaları geliştirebilirsiniz.
 Mobil uygulama sayesinde çalışanlarınızın sahada teklif hazırlayabilmesini sağlayabilirsiniz.
 Ürün tanıtım desteği için ürünlerinizi daha da belirginleştiren oyunlar geliştirebilirsiniz.
 Müşterilerinize oldukça cazip gelecek uygulamalardan biri olarak, onlara kendi hesaplarına kolaylıkla erişip bilgilerini
görüntüleyebilme, talimatlar verebilme imkanını sağlayabilirsiniz.


Müşterilerinize tam anlamıyla onlara önem veren bir hizmet sunduğunuzu gösteren mobil uygulama seçenekleri, FTC Yazılım ekibi tarafından kullanışlı ve modern bir tasarım ile size teslim edilir. FTC Yazılım, mobil uygulama talebinizi IOS ve Android sistemlerine uyumlu geliştirir. Yazılım ve tasarım sürecinde sizin ve müşterilerinizin ihtiyaçları öncelik olarak belirlenir ve alt yapı sistemi bu ihtiyaçlara göre tamamlanır. FTC Yazılım’ın mobil uygulama ekibinin hızlı hareket kabiliyeti ile, değişen ihtiyaç ve talepleriniz, anlık değişiklik fırsatıyla mobil uygulama seçeneğinize bire bir yansıtılır.

Tamamlanan mobil uygulama için verilen geri plan desteği 7/24 ulaşabileceğiniz FTC Yazılım Teknik Destek bölümü tarafından, zaman kaybetmeden sağlanır.

Mobil Programlama hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın ziyaretinize gelelim.

 
 

Teklif Formu

×