Markalarımız

Grafix Türkiye

GRAFIX Türkiye Reklam ve Görsel Pazarlama, tasarım ve geliştirme alanında profesyonel hizmetler sunmak için kurulmuş olup, bir firma için kurumsallık inşa etmektedir. YARATICI DOKUNUŞLA PROFESYONEL ÇÖZÜMLER slogani ile çıktığımız bu yolda uzman ekibimiz tarafından profesyonel tasarım desteği ile tanıtım ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler üretmekteyiz.
www.grafixturkiye.com

Garipadamlar

Ücretsiz eğitim platformu olarak yazılım sektöründeki yetersiz Türkçe bilgi kaynağı nedeni ile sosyal sorumluluk olarak gördüğümüz ve yazılım sektörünün ilerlemesine katkıda bulunabilmek adına kurulmuş olan www.garipadamlar.com yazılım sekötöründe bulunan ve sektöre girmek isteyen herkese Asp.Net, Asp.Net MVC, C#, HTML & CSS, MSSQL Server, LINQ, OOP (Object Orianted Programming), WPF (Windows Presentation Foundation), Design Pattern (Tasarım Desenleri) derslerini yazılı ve videolu anlatım ile ücretsiz sunmaktadır.
www.garipadamlar.com

Oyuncak Limanı

Toptan oyuncak sekörünün en çok tercih edilen firması olan Tomurcuk Oyuncak San. Tic. Ltd. Şti. ile yapmış olduğumuz iş birliği sonucunda toptan sektöründe hizmet vermek amacı ile kurmuş olduğumuz www.oyuncaklimani.com Türkiye' nin birçok yerinde bulunan toptan oyuncak almak isteyen firma ve kişilere toptan fiyatlar ile oyuncak satışı sunmaktadır.
www.oyuncaklimani.com

Oyuncak TR

Oyuncak sektörüne yön veren Tomurcuk Oyuncak San. Tic. Ltd. Şti. ile yapmış olduğumuz iş birliği sonucunda perkande sektöründe hizmet vermek amacı ile kurmuş olduğumuz www.oyuncaktr.com en uygun fiyatlar ile kaliteli ve sağlıklı oyuncakları çocuklara sunmakla beraber, hala içindeki çocuğu yaşatan büyüklere de oyuncaklar sunmaktadır.

İkitelli Port

İkitelli Port, İkitelli bölgesinde bulunan kobi ve büyük işletmelerin, kişi veya firmalara sunmuş oldukları ürün ve hizmetlerini internet ortamında sergilemelerini, birçok müşteri kitlelerine ulaşmalarını, reklamlarını yaparak ticaret dünyasında dahada güçlü hale gelmelerini sağlamak amacı ile kurulmuş olup, İkitelli bölgesinde bulunan işletmeler için bir ticari platformdur.

 
 

Teklif Formu

×