Tanıtım Filmi

FTC Yazılım Hakkında

Jenerik Nedir ?

Kısaca söylemek gerekirse jenerik, bir filmin başlangıcı sırasında oyuncuların ve arka planda çalışan kişilerin isim, resim vb. özelliklerinin bir araya getirilip düzen içerisinde kısa bir videoda gösterilmesi demektir diyebiliriz. Buna örnek olarak herhangi bir sinema filminin ya da dizinin başlangıç videosunu örnek verebiliriz. Oyuncu resimleri ve isimleri gelip gider ve arkada bir ses dosyası çalışır.

Tanıtım Filmi Nedir?

Aslında jenerik ile tanıtım filmi arasında fazla bir fark yoktur. Tanıtım filmi aynı şekilde resim, yazı, müzik, ses ve görsel efektlerden oluşturulur. Buna örnek vermek gerekirse, mesela bir oyun turnuvası düzenlenecek. Bunun etkileyici bir şekilde kullanıcıları kendine çekmesi gerekir. Bunu sağlayan ilk şeylerden biri ise tanıtım filmidir. Etkileyici efektlerden oluşturulmuş bir tanıtım filmi her şeyi kısa bir şekilde anlatır ve heyecan verici atmosferi kullanıcıya verir. Başka bir örnek vermek gerekirse herhangi biri kendini tanıtan bir tanıtım filmi istedi. Bunun için müşterimizden gerekli materyaller alınır ve tanıtım filmi tasarlanır. Çalışma Süreci İlk olarak film jenereği için gerekli materyaller ve kaynaklar hazırlanır.

Jeneriğin konusu nedir ?

Bu jenerikte nasıl bir ses kullanacağız? Jeneriğe ait olan görüntüler hangileri ? Jenerikte açıklamalı yazılar olacak mı? Bu gibi materyalleri hazır hale getirdikten sonra. Belli bir senaryo oluşturmak için editör programımızda timeline sequence atarak müzik, resim, yazı gibi dosyaları istenen süre ve uyumluluk içinde düzenler hazır duruma getiririz. Daha sonra siz müşterilerimize sunarız.

Tanıtım Filmi hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın ziyaretinize gelelim.

 
 

Teklif Formu

×