E-Ticaret

e-ticaret, online satış, sanal mağaza

FTC Yazılım E-Ticaret sistemleri ile, ürünlerinizi internet ortamında ulaşabileceğiniz maksimum kişiye ulaştırabilir, kazancınızı artırabilirsiniz.

Yeni bir mağaza açmak, getireceği kazancın yanında risk ve yüklü maliyet yaratır. Sizi bu maliyetten kurtararak zaman kazandıran, E-Ticaret Sistemleri, kazancınızı hızlı bir şekilde artırır.

İnternet üzerinden yapılan satışların en büyük avantajı mağazanızın 365 gün 24 saat açık olmasıdır. Bu durumda gerçek mağazanın çalışma saatleri dışında da ürünlerinizi satın almak isteyenlere ulaştırabilirsiniz. Mağazanıza ulaşabilecek müşteri sayısının binlerce kat fazlasına ulaşabilir, satışlarınıza bulunduğunuz bölge, il veya ilçenin sınırlarının dışında da devam edebilirsiniz. Alt yapısı düzgün bir şekilde çalışan e-ticaret siteniz sorun yaratmadan size bu kazancı sağlayacaktır. Böylece e-ticaret siteniz sayesinde yarattığınız gelir hacmi; mağaza ya da mağazalarınızın önüne geçecek, karlılığınızı arttırırken operasyon giderlerinizden ve bağlı vergilendirmelerden muaf olabilecek, rahat bir nefes alabileceksiniz.

Düzgün bir alt yapı yaratmak oldukça karmaşık dinamikler içerir. FTC Yazılım, tüm bu karmaşık altyapı süreçlerinden sizi ve firmanızı kurtarıyor.

E-Ticaret yazılımı çözümlerimiz ile hem iş gücünden, hem maliyetten tasarruf ediyorsunuz. Üstelik internet üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde ürünlerinizi istediğiniz her noktaya ulaştırabiliyorsunuz. Ayrıca size hızlı ve sorunsuz teknik destek sağlamakla kalmıyor sorunlarınıza çözüm buluyoruz.

Tamamen sizlere özel yazılım çözümleri üreterek, ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap veren e-ticaret siteleri hazırlamak FTC Yazılım’ın size sunduğu eşsiz bir hizmettir. Kullandığımız tüm yazılım mimarisi ve altyapı sistemleri tamamen müşteriye özel anahtar teslim projelerdir.

E-Ticaret hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın ziyaretinize gelelim.

 
 

Teklif Formu

×