Yazılım Geliştirme

özel yazılım geliştirme, yazılım geliştirme, kurumsal yazılımlar

Giderek büyüyen teknoloji dünyasında artık iş gücünden tasarruf etmenin sizcede vakti gelmedi mi ? Rekabet ortamının giderek arttığı iş dünyasında teknolojiyi doğru ve verimli kullanan şirketler artık karlılık oranlarını daha çok artırıyor. Teknolojinin nimetleri sayesinde markalarını bir adım daha öteye taşıyarak pazar payını genişletiyor.

Biz FTC Yazılım olarak kurumlara tam verimlilik ve kullanılabilirlik sağlayan yazılım çözümleri üretiyoruz. Uzman yazılım ekibimiz sayesinde iş gücü maliyetlerinizi düşürürken kurum içi verimliliğinizi yükseltiyoruz. Ürettiğimiz küçük, orta veya büyük ölçekli yazılım çözümleri sayesinde işinizi dahada kolaylaştırarak sizi daha ileriye taşıyoruz.

Masaüstü Uygulamaları


Veri tabanı erişim arayüzleri şirket içi bilgisayarlarda çalışacak bilgisayar uygulamaları şeklinde tasarlanabilir. Tüm veriler tek noktada bir sunucu üzerinde saklanacağı ve işleneceği için bilgisayar arızalarından kaynaklı veri kayıpları yaşanmaz. Ayrıca tüm çalışanların bilgileri tek noktada toplanacağı için takibi, raporlaması kolay olacaktır. Yöneticiler bu sayede mevcut işleyişi kolaylıkla görme, inceleme ve doğru kararlar alma şansına sahip olacaktır.

Web Tabanlı Uygulamalar


Web teknolojilerinin hızlı gelişimi sayesinde mevcut internet tarayıcıları (Internet Explorer, Firefox, Opera, vs.), masaüstü uygulamalarının çoğu yeteneğine sahip olmuş, 'Firmaya Özel Yazılım' geliştiren firmalar tarafından tercih edilir olmuşlardır. En büyük avantajları platform bağımsız olarak tasarlandığı için, şirket içerisinde kullandığınız bilgisayarların işletim sistemleri ister MacOS, ister Linux, ister Windows olsun, tüm sistemlerde çalışacaktır. Ayrıca ek bir yazılım kurma gereksinimi olmayacağı için bilgisayarlarda oluşabilecek olası arızalardan etkilenmeyecektir.

Firmanızın teknoloji ve yazılım geliştirme süreçlerin size özel çözümler sunarak sizi daha iyi anlıyoruz. Güvenli sunucu altyapımız ve kesintisiz teknik desteğimizi sizlere her projede özenle sunuyoruz. Oluşan problemleri en kısa sürede işlerinizi aksatmadan planlı ve sistemli şekilde çözüyoruz.

Özel yazılımlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın ziyaretinize gelelim.

 
 

Teklif Formu

×