Adwords Google Reklam

adwords danışmanlığı, google reklam

Dünya’da ve Türkiye’de her 100 kişiden 93′ü internet üzerinden yaptıkları aramalarda Google arama motorunu kullanıyor. Siz de sürdürdüğünüz işletmenin bu aramalarda yer almasını istiyorsanız, FTC Yazılım Google Adwords Danışmanlığı size bu hizmeti en başarılı şekilde sağlayacaktır.

Google Adwords, arama sonuçlarında yer alan bir reklamcılık hizmetidir. Aranılan kelime veya kelimelere uygun olarak işletmelerin reklamlarını yayınlayan Adwords, arama sonuçlarındaki ilk üç, ve yan sonuçlarda sekiz adet reklam vererek işletmeler arası reklam rekabeti yaratma işleyişi taşır. Bu açık artırmada yer almak işletmenize; sahip olduğu müşteri portföyünü artırma şansı tanır.

Google Adwords ile çok kısa zamanda çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. FTC Yazılım Google Adwords ekibi, size bu rekabet içinde en uygun maliyet ve en kaliteli pozisyon optimizasyonunu garanti ediyor.

Adwords Reklamları Optimizasyonu Nedir?
Google Adwords sistemi, saniyenin binde biri sürede aranılan kelimelerin, reklam verenlerin Adwords kampanyalarına ait dinamiklerini karşılaştırarak, açık artırmaya sokması ile sonuçları sıralamasıdır.

Bu dinamikler anahtar kelimelerin, reklam gruplarının ve kampanyaların kalite puanları; belirlenen tıklama başına maliyetler ve reklamların alaka düzeyleridir. Açık artırma sırasında değer gören kampanyalar, zamanla bir tarihe sahip olurlar.

Adwords optimizasyonu işte tam bu noktada devreye girer. Kalite puanlarını artırarak maliyeti düşürmek ve daha fazla tıklama almak FTC Yazılım Google Adwords ekibinin yükümlülüğüdür.

Sizde arama sonuçlarındaki yerinizi sağlama almak ve kazancınızı hızla artırmak istiyorsanız, FTC Yazılım en büyük destekçiniz olacak.

Google Adwords Reklam hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın ziyaretinize gelelim.

 
 

Teklif Formu

×